Wyposażenie Centrum Usług Stomatologicznych


Posiadamy na wyposażeniu:

Nowoczesne unity stomatologiczne

Unit to podstawowe narzędzie pracy każdego stomatologa. Możecie być pewni, że w naszym gabinecie znajdziecie sprzęt tylko najwyższej jakości, który ułatwia pracę stomatologom i jest wygodny dla pacjenta.

 

Cyfrową kamerę wewnątrzustną

Możliwość przeglądania pola zabiegowego na monitorze przy pomocy wysokiej jakości kamery wewnątrzustnej to rozwiązanie, z którego korzysta wielu dentystów. Jest również cenione przez pacjentów, bo mogą zobaczyć to, czego nie są wstanie dostrzec w inny sposób.

 

Endometr do pomiaru długości kanałów

Endometr precyzyjnie oblicza długość kanału. Dzięki temu unikamy ryzyka, że kanał nie zostanie wyczyszczony do końca lub (w przypadku zbyt dużej ingerencji), że podrażnimy kość wokół zęba. NA wyświetlaczu dokładnie widzimy w jakim miejscu jesteśmy.

 

Piaskarkę

Piaskarka, którą posiadamy na wyposażeniu naszego gabinetu pozwala na szybkie i bezbolesne usuwanie osadu nazębnego, także z miejsc trudno dostępnych. Zabieg jest szybki i bezbolesny!

 

Radiowizjograf

RTG to jedna z podstawowych metod diagnostycznych, pozwala na robienie punktowych zdjęć uzębienia. Dzięki niej diagnozujemy większość zmian w obrębie zębów.

 

Scaler ultradźwiękowy

To profilaktyczne narzędzie stomatologiczne służące do skutecznego usuwania kamienia nazębnego. Skaling to także podstawowy zabieg leczniczy zapalenia dziąseł.

 

Znieczulenie komputerowe - Wand

The Wand to nowoczesne, sterowane komputerowo systemy do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. System składa się z małego komputera i specjalnej końcówki która z wylądu przypomina długopis.

 

Gaz do sedacji wziewnej - rozweselający

Popularny gaz rozweselający, czyli podtlenek azotu to bezpieczna forma sedacji wziewnej pacjentów. Korzystanie z tego rozwiązania wpływa na postawę pacjenta i ułatwia przeprowadzenie zabiegu.

 

Mikroskop Leica M320

Głównym zadaniem mikroskopu stomatologicznego jest umożliwienie dokładnego oglądu drobnych struktur anatomicznych, także w głębokich lub wąskich ubytkach, co zapewnia lekarzowi dużą precyzję i skuteczność działania. Umożliwia to osiągnięcie optymalnych rezultatów, co sprawia, że pacjenci są zadowoleni i chętnie wracają do gabinetu. Wysokiej jakości optyka i oświetlenie LED mikroskopu Leica M320 pomagają osiągnąć zadowalające rezultaty, dostarczając czystego obrazu o wyraźnych, wiernych kolorach i dużej głębi.