UNIDENT jest gabinetem stomatologicznym istniejącym od 1994r.

Troska o zdrowe i piękne zęby powinna być dla każdego człowieka kwestią najwyższej wagi.

Większości z nas gabinety stomatologiczne kojarzą się z lękiem i bólem i dlatego konieczność odbywania regularnych wizyt u dentysty odsuwamy na dalszy plan. Dlatego odwiedzając UNIDENT przekonają się Państwo, że usunięcie zęba nie musi być bolesne, a dentysta może być miłym partnerem do rozmowy.

Połączenie wiedzy doświadczonego personelu z możliwościami najnowocześniejszych technologii, gwarantuje satysfakcję naszych Pacjentów oraz najwyższą jakość usług m. in. z takich dziedzin stomatologii jak:

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia dziecięca
  • Protetyka
  • Wybielanie zębów « więcej informacji o wybielaniu zębów
  • Endodoncja
  • Stomatologia zachowawcza

Dlatego wybierając nasz gabinet mają Państwo pewność, że zajmie się Wami naprawdę dobry stomatolog. Miła, serdeczna atmosfera sprawi, że z chęcią odwiedzą nas Państwo ponownie.

Cennik dostosowany jest do zasobności każdego portfela.

Każdy lekarz dentysta zatrudniony w UNIDENCIE za najwyższy cel stawia to, aby Państwa zęby pozostawały zdrowe i olśniewająco piękne.

Dla Państwa wygody na terenie gabinetu znajduje się aparat RTG-wizjografia.

Dostępny jest parking oraz wjazd dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość płatności kartą. W naszym centrum wszystkie gabinety są klimatyzowane.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych!


Administratorem danych osobowych jest Roman Fabisiak Centrum Usług Stomatologicznych UNIDENT.

.ul. Gajowa 43.85-087 Bydgoszcz. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.